سخنان هادی رضایی رئیس اتحادیه صنف موسسات اتومبیل کرایه و تاکسی تلفنی در مورد تاکسی های اینترنتی

سخنان هادی رضایی رئیس اتحادیه صنف موسسات اتومبیل کرایه و تاکسی تلفنی در مورد تاکسی های اینترنتی

  • چهارشنبه ۰۹ خرداد

بسمه تعالی ‌ 
‌‌‌‌‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌
همشریان عزیز همانطوری که مستحضرید در نقاط مختلف شهرمان سودجویان و افرادی که بدون هویت و مجوز نامعلوم و مجهول که مشخص نیست از کدام منبع و شهرستان میباشند به طور غیر قانونی توسط دختران جوان و پسران  اقدام به جذب راننده جهت سرویس دهی به همشهریانمان می باشند که به اطلاع می رسانیم حریم امن خانواده خود را به دست نااهلان و افراد نامشخص نسپرده و اجازه ندهید از اعتماد شما سوءاستفاده نمایند, چرا که این افراد مرکزیت خاصی نداشته و صرفا در جهت تأمین منافع مالی خود اقدام به این کار می نمایند. غافل از آنکه برای تأمین منافع مالی خود بدون هیچ اطلاع و غربالی و از نقاط نامعلوم سایراستانها و شهرهای دیگر اقدام به جذب راننده می نمایند.
لذا با سرلوحه قرار دادن شعار هیچ ارزانی بی علت نیست. باعث بیکاری و اشتغال زدائی مردان و جوانان زحمتکش و نان آور شهر خود که سالیان سال در کنار شما و خانواده های شما در کمال امنیت و آرامش در مجموعه های دفاتر تاکسی تلفنی و رانندگان  تأیید شده از مراجع انتظامی. قضایی . واخذ صلاحیت فردی از اداره نظارت بر اماکن عمومی توسط اتحادیه ساماندهی و مشغول به کار می باشند شده اند.

حمایت و همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان ما را در جهت خدمتگذاری روزافزون به شما یاری خواهد نمود. 
سوال اینجاس ، کجایند مسولانی که در صورت ناقص بودن آرم و علائم خودرو های تاکسی تلفنی حداقل شصت هزار تومان جریمه مینماید ؟

جای تعجب است که الان بیش از ده هزار خودرو بدون هیچگونه نظارتی از هیچ مرجع قانونی توسط تاکسی های اینترتی آزادانه فعالیت مینمایند. که باعث شده تمامی خودرو های تاکسی تلفنی ها نیز آرم و علائم خود برداشته و در نتیجه نوامس مردم مجبور شده اند با خودرهای ناشناخته و بدون آرم و علائم دریافت سرویس نمایند . که اگر هر چه سریعتر توسط مسولین محترم به این مشکلات رسیدگی نگردد  بزودی تبعات منفی آنرا شاهد خواهیم شد.

لذا جهت جلو گیری از این آسیب اجتماعی اتحادیه تلفنی ارومیه در نظر دارد برای جلو گیری از اینگونه تخلفات. توسط دفاتر مجاز تاکسی تلفنی و رانندگان دارایی کارت شهری و خودرو های دارای آرم و علائم مشخصه با نرم افزار پیشرفته به همشهریان عزیز ارائه خدمات نماید.

که همکاری وهمیاری شهروندان عزیز را می طلبد